Докладно про “що таке стоковий товар”?

Асортимент інтернет-магазину Вдало.Шоп – це стокова побутова техніка та електроніка, що привезена з країн Західної Європи.
В сток така техніка потрапляє з різних причин: залежався на складі магазину, був вітринним зразком, повернення від покупця або з гарантійного сервісу і т.д. Варіанти бувають різні, звідси і різний стан кожного конкретного екземпляра.

Постачальники такої техніки зазвичай виділяють три категорії стану товару:
А – новий справний товар. У рідкісних випадках може мати неповну комплектацію, пом’яту або відсутню заводську упаковку, може не бути інструкції (часте явище для зразків з вітрини).
В – повністю робочий товар зі слідами використання. Це, як правило, повернення від покупців, які відбуваються протягом короткого часу після покупки. Тому і сліди експлуатації товару невеликі. Також може бути з пом’ятою заводський упаковкою або без неї.
C – товар, який має певні пошкодження/дефекти. Це може бути як новий, так і б/в товар. Самі дефекти також нерідко зовсім незначні (наприклад, поганий контакт проводу живлення або якийсь кнопки, щось десь не докручено і т.д.). Тобто, після усунення цих несправностей, вони вже не будуть впливати на подальшу роботу приладу.

(саме в такому вигляді стокова техніка потрапляє в Україну)

Щоб точно визначити актуальний стан, кожен екземпляр ретельно перевіряємо і тестуємо його працездатність. Якщо все ок, товар викладається сайт. Якщо є які-небудь зауваження, вони обов’язково вказуються в картці товару. Наприклад, пошкоджена або відсутня упаковка, некомплект (вказуємо, чого саме немає) і т.п.
Якщо ж товар несправний, спочатку він потрапляє в ремонт, упорядковується, перевіряється і тільки потім розміщується на продаж. Навіть якщо такий товар без слідів використання, він все одно вже не буде в категорії “Новий”.

А ось тепер про категорії товарів, якими використовуються на сайті Вдало.шоп. Вони більш загальноприйняті, чому не всім зрозумілі “А-В-С”. Отже:
Новий – товар без слідів експлуатації та/або ремонту. Частина таких товарів може не мати заводський упаковки або інструкції, про що додатково буде вказано в картці конкретного екземпляра. Якщо є некомплект або дефекти, про це теж буде написано в картці (такі товари продубльовані в категорії “Уцінка”).
Фото в картках таких товарів зазвичай взяті з сайтів виробників. Якщо потрібно додатково вказати яку-небудь особливість примірника, додається фото.

Був у використанні – товар з явними слідами експлуатації. Стан і комплектність кожного такого примірника описана в картці товару. Додаються фото конкретного товару, щоб можна було візуально переконатися в актуальному стані товару. Товари з неповним комплектом та/або дефектами продубльовані в категорії “Уцінка”.

Відновлений (Refurbished) – товар зі слідами ремонту або після ремонту з нашому магазині. У картці такого товару вказується що саме замінено / відремонтовано, а також загальний стан товару (новий або б / у, комплектність).

Безумовним плюсом стокової техніки є її ціна, яка на 30-40-50% нижча від аналогічної техніки українського ринку. При цьому, навіть на товари, що були у використанні, Вдало.Шоп надає гарантію!

Якщо ж все ж такі товар вам не підійшов, ви можете його повернути або обміняти на інший на загальноприйнятих умовах.

Якщо залишилися питання або побажання, зв’яжіться з нами Facebook, Instagram або в Viber/WhatsApp/Telegram за номером +380684634553.

Перевести »
Всі результати пошуку