Повернення та обмін товару

Якщо придбаний вами товар вам не підійшов і ви хочете його повернути або поміняти на інший з асортименту магазину Вдало.Шоп, це можна зробити на протязі 14 днів з дати покупки.

Просимо звернути увагу, що повернення та обмін є можливими тільки для тих товарів, що збережені саму у такому ж стані, як були придбані у магазині Вдало.Шоп. При цьому, вартість пересилання товарів при поверненні або обміні сплачує покупець.

Товар слід надіслати “Новою Поштою” на відділення №1 м. Львів Львіської обл. для Олександра Лисенка (063-953-3858).

Також просимо повідомити про бажання повернути або обміняти товар ел. поштою на info@vdalo.in.ua або за тел. 068-463-4553 (дзвінком або будь яким месенджером). В цьому повідомленні просимо вказати реквізити банківської картки для повернення грошей та ІНН особи, на яку ця картка оформлена.

Повернення грошей за товар (або різниця у вартості товарів у разі обміну на інший) відбувається протягом трьох робочих днів з моменту отримання товару представником Вдало.Шоп у відділенні перевізника. Сума повернення дорівнює вартості товару на момент придбання його покупцем. Витрати покупця на послуги служби доставки не компенсуються. Якщо замовлення було оплачено через WayForPay, повернення коштів буде за відніманням комісії сервісу WayForPay, яка складає 2,5% від суми транзакції.

Як відправити товар на гарантійний ремонт?

Перевести »
Всі результати пошуку