Про магазин Вдало.Шоп

Доброго дня! Мене звати Олександр, я один з засновників інтернет-магазину Вдало.Шоп.

Мені приємно, що ви проявили інтерес до товарів нашого магазину, тому я хочу вам трохи докладніше розповісти, що ми тут продаємо.
Асортимент Вдало.Шоп – це стокова побутова техніка і електроніка, що привезена з країн Західної Європи. Для будинку, кухні, саду, гаражу, автомобілю, догляду за собою і т.д.

Виробники представлені теж найрізноманітніші. Починаючи від практично невідомих в Україні, але популярних в Польщі, Німеччині, Італії та ін. країнах, і до глобальних світових як Bosch, Tefal, Philips, Delonghi та інших.

Тепер про “що ж таке сток“? Якщо ви ще не в курсі, спробую пояснити коротко, але зрозуміло. Це техніка, яку виробник або торгова точка продають гуртом зі значною знижкою. Знижкою, більшою, ніж звичайна для ритейлерів (роздрібних продавців).

Причин такої щедрості може бути кілька. Наприклад, на складі супермаркету залежалася якась модель техніки, вчасно не продалася, Вже вийшла нова і стару продають з великим дисконтом саме як сток. Тобто, така техніка може бути взагалі абсолютно нової, в запечатаній заводській упаковці.

За такою ж схемою реалізують частину вітринних зразків. Знову ж таки, в більшості випадків, це абсолютно нові робочі екземпляри.
В сток часто потрапляють повернення техніки від покупців. Або які потрапляли в гарантійний ремонт. Така техніка може мати сліди використання, але рідко це “заношені до дірок” варіанти. Найчастіше вони знаходяться в цілком презентабельному вигляді і повністю робочому стані.

А щоб бути впевненим в товарі, який продається у Вдало.Шоп, абсолютно кожен екземпляр перед викладанням на сайт ретельно перевіряється: його зовнішній вигляд і цілісність, комплектація, робота всіх функцій. При необхідності додатково товар розбирається, додатково діагностується і чиститься (особливо для б/в товарів). До речі, саме тому у нас не буває в продажу товарів, заводська упаковка яких не розкривалася. Тобто, такі товари-то нам приходять, але все одно ми їх відкриваємо, дивимося, включаємо, перевіряємо. Наприклад, якщо це електрочайник, значить ми обов’язково прокип’ятити в ньому воду. А кавоварку хоча б один раз проженемо по всіх циклах роботи.

Тому нам не страшно давати гарантію від магазину на наші товари. А вам не повинно бути страшно ці товари купувати! Адже в даному випадку “дешева рибка” зовсім не означає “погану юшку”!

Сподіваюся, у мене вийшло доступно і не нудно вам розповісти, що таке сток. Ще більше інформації про це тут.

Якщо залишилися питання або побажання, ви можете завжди зі мною зв’язатися в Facebook або в Viber/WhatsApp/Telegram по номер +380639533858.

Перевести »
Всі результати пошуку